LAND ROVER R ROVER SP - 2018 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
2 993 cm3
Rodzaj paliwa:
Diesel
Przebieg:
16 391
Skrzynia biegów:
inna
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
estate
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali
Uszkodzenia:
zawieszenie, rozebrany
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
12612617
Miejscowość:
BELTON
Data aukcji:
Śr. 10.07.2019 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, ALLOY WHEEL SIZE 22" ALLOY WHEELS, SPARE WHEEL, SEATS FRONT HEATED, SEATS REAR HEATED, UNDERCARRIAGE DAMAGE, WINDSCREEN DAMAGED, DASHBOARD WARNING LIGHT ILLUMINATED, HPI STATES NUMBER OF FORMER KEEPERS 2-, NMR CHECK DISCREPANCY INDICATED., NO MOT RECORDED MILEAGE HISTORY ON VOSA, THIS LIST IS FOR GUIDANCE ONLY, IT REMAINS YOUR RESPONSIBILITY TO MAKE, PRE-PURCHASE INSPECTIONS, "THIS HAS NOT BEEN SUBJECT TO INSURANCE CLAIM AND THEREFORE, WOULD SUGGEST THIS WOULD BE A CAT S"

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.