AUDI S4 TFSI QU - 2018 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
0 cm3
Rodzaj paliwa:
Przebieg:
7 284
Skrzynia biegów:
inna
Kolor:
SZARY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
X
Dowód rejestracyjny V5:
dostepne
Kluczyki:
nie
Weryfikacja:
Brak
Uszkodzenia:
niewielka korozja/zarysowania, dookola
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
12632748
Miejscowość:
WOLVERHAMPTON
Data aukcji:
Pn. 08.07.2019 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

ADAPTIVE HEADLIGHTS, KEYLESS ENTRY AND START, NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 0, METALLIC PAINT, MIRRORS ELECTRIC FOLDING EXTERIOR, XENON HEADLIGHTS, AIR CONDITIONING, BLUETOOTH PHONE, CLIMATE CONTROL, CRUISE CONTROL, DAB RADIO, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, ISOFIX CHILD SEAT SYSTEM, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, SEATS MEMORY FUNCTION, SEATS FRONT HEATED, SPORTS SEATS, AUTOMATIC GEARBOX, TIPTRONIC GEARBOX, ALLOY WHEEL SIZE 19" ALLOY WHEELS, HEADLIGHT WASH

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.