BMW 640D M SPO - 2015 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
0 cm3
Rodzaj paliwa:
Przebieg:
30 934
Skrzynia biegów:
8 SPEED AUTO DIESEL
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
przod, zawieszenie
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
22915601
Miejscowość:
WHITBURN
Data aukcji:
Pn. 17.08.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, ALLOY WHEEL SIZE 20" ALLOY WHEELS, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, SEATS FRONT HEATED, AUTOMATIC START/STOP FUNCTION, UNDERCARRIAGE DAMAGE, HPI CHECK ON 27/7/2020 SHOWS CAT S, OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, 20 LIGHT ALLOY M DOUBLE-SPOKE STYLE 373M WITH RUN-FLAT, HEAD-UP DISPLAY, LOUDSPEAKER SYSTEM - HARMAN/KARDON, SPEED LIMIT DISPLAY, ALUMINIUM HEXAGON, BLACK DAKOTA LEATHER, BLACK SAPHIRE METALLIC, DELETE CONTRAST STITCHING, SMOKER'S PACKAGE DELETION

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.