BMW M3 COMPETI - 2017 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
2 979 cm3
Rodzaj paliwa:
Benzyna
Przebieg:
14 073
Skrzynia biegów:
7 SPEED S-AUTO
Kolor:
NIEBIESKI
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
tyl, niewielka korozja/zarysowania
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
23581204
Miejscowość:
BRISTOL
Data aukcji:
Śr. 16.09.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

KEYLESS ENTRY AND START, NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, ALLOY WHEEL SIZE 20" ALLOY WHEELS, HPI CHECK ON 27/08/2020 SHOWS CAT S., OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, M DOUBLE CLUTCH TRANSMISSION WITH DRIVELOGIC, ADAPTIVE LED HEADLIGHTS, HEAD-UP DISPLAY, SURROUND-VIEW, CARBON-FIBRE, REVERSING ASSIST CAMERA, SUN PROTECTION GLASS, LOUDSPEAKER SYSTEM - HARMAN/KARDON, SPEED LIMIT DISPLAY, EXTENDED STORAGE, CARBON-FIBRE INTERIOR TRIM, EXTENDED MERINO LEATHER SILVERSTONE, SILVERSTONE METALLIC

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.