FIAT AUTO TRAIL - 2019 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
0 cm3
Rodzaj paliwa:
Przebieg:
0
Skrzynia biegów:
Kolor:
BIALY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
Kategoria ABI:
N
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
woda/powodz, niewielka korozja/zarysowania
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
23790223
Miejscowość:
BRISTOL
Data aukcji:
Pn. 21.09.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, ALLOY WHEEL SIZE 16" ALLOY WHEELS, AUTOTRAL TRACKER LB, THE VEHICLE WAS NEW AND UNREGISTERED AT THE TIME THE DAMAGE, OCCURRED NO DOCUMENTATION IS AVAILABLE, COLLECTION ARE BY STRICT APPOINTMENT ONLY, LOTS CAN ONLY BE COLLECTED WITH A APPOINTMENT, ALL PAYMENTS MUST BE MADE ONLINE, PLEASE ENSURE YOU ATTEND WITH THE CORRECT VEHICLE AND, EQUIPMENT TO LOAD YOURSELF., IF YOU DO REQUIRE A DELIVERY PLEASE CONTACT US TO OBTAIN A, QUOTE AS THIS VEHICLE WILL REQUIRE A SPECIALIST.

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.