PORSCHE 911 CARRER - 1998 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
0 cm3
Rodzaj paliwa:
Przebieg:
98 962
Skrzynia biegów:
5 SPEED AUTO PETROL
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
N
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Brak
Uszkodzenia:
wandalizm, niewielka korozja/zarysowania
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
23971531
Miejscowość:
SANDY
Data aukcji:
Pn. 05.10.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, ALLOY WHEEL SIZE 17" ALLOY WHEELS, AIR CONDITIONING, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, SEATS MEMORY FUNCTION, AUTOMATIC GEARBOX, ENGINE WILL NOT START - REASON UNKNOWN, MOULDY INTERIOR, ENGINE SEEMS TO HAVE BEEN TAMPERED WITH..., HPI SHOWS CATEGORY N 23/09/2020, OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, DSP & 10 SPEAKER SYSTEM, PARK ASSIST, CRUISE CONTROL, WIND DEFLECTOR, HEADLIGHT WASH, LEATHER 3-SPOKE STEERING WHEEL, RADIO/CD (PORSCHE CDR22)

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.