LAND ROVER RANGE ROVE - 2012 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
2 179 cm3
Rodzaj paliwa:
Diesel
Przebieg:
53 552
Skrzynia biegów:
manualna 6 biegowa
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
X
Dowód rejestracyjny V5:
dostepne
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
REPLACED VIN, dookola
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
24409137
Miejscowość:
SANDWICH
Data aukcji:
Pt. 30.10.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 3, AIR CONDITIONING, BLUETOOTH PHONE, CLIMATE CONTROL, CRUISE CONTROL, DAB RADIO, HPI CHECK ON 16/10/2020 SHOWS NO CATEGORY, OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, HEATED STEERING WHEEL, INTERIOR REAR VIEW MIRROR - AUTO-DIMMING, METALLIC PAINT, PREMIUM CARPET MATS WITH EDGING, PRIVACY GLASS, ROOF - FIXED PANORAMIC INCLUDING POWER BLINDS, SANTORINI BLACK METALLIC, SPARE WHEEL - TEMPORARY STEEL 18" (155/85) ILO TYRE REPAIR, SYSTEM

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.