LAND ROVER RANGE ROVE - 2016 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
4 367 cm3
Rodzaj paliwa:
Diesel
Przebieg:
39 589
Skrzynia biegów:
8 SPEED AUTO
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Brak
Uszkodzenia:
przod, niewielka korozja/zarysowania
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
22365008
Miejscowość:
SANDWICH
Data aukcji:
Wt. 30.06.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, METALLIC PAINT, MIRRORS ELECTRIC FOLDING EXTERIOR, SUNROOF, ALLOY WHEEL SIZE 22" ALLOY WHEELS, AIR CONDITIONING, BLUETOOTH PHONE, ISOFIX CHILD SEAT SYSTEM, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, AUTOMATIC GEARBOX, AUTOMATIC START/STOP FUNCTION, HPI CHECK ON 16/06/2020 SHOWS CAT S, OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, ALSTON HEADLINING (CIRRUS, IVORY OR EBONY), 4 ZONE CLIMATE CONTROL, PRIVACY GLASS, FRONT FOG LAMPS, ATLAS SIDE VENT GRAPHIC

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.