Transport

Zapewniamy transport do Polski, dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres! Door2Door

Oferuje bezpieczny transport samochodu z Anglii do Polski. To najczęstszy kierunek przewozowy, który obsługujemy już od wielu lat. Nabyte doświadczenie oraz znajomość trasy pozwala nam na terminowe i szybkie sprowadzenie aut dokładnie do miejsca wskazanego przez klientów. Dla wygody naszych zleceniodawców wprowadziliśmy system Door2Door – dzięki temu przewóz aut z Anglii może zakończyć się albo pod drzwiami klienta, albo w jakimkolwiek innym miejscu, włącznie z naszym firmowym parkingiem.

Oferujemy także jeden z najszybszych czasów realizacji zlecenia na rynku. Zakupiony pojazd możemy dostarczyć już od 7 do 14 dni.w zależności od długości trasy Transport samochodów z Anglii do Polski odbywa się w ramach podwójnych obsad. Doświadczeni kierowcy mogą dzięki temu zminimalizować czas potrzebny na przewóz auta do kraju. Terminowy transport samochodów z Anglii to jeden z naszych najważniejszych priorytetów.

Pod kątem ochrony powierzonych nam aut stosujemy podwyższone standardy.Dzięki temu transport aut z Anglii do Polski jest całkowicie bezpieczny. O nienaruszenie aut dbamy za pomocą podnośników hydraulicznych, pasów mocujących, oraz innych systemów zabezpieczenia przewozów aut osobowych.

Jeśli chodzi o transport z Anglii, jesteśmy w stanie przewieźć dla Państwa:

Powierzony nam transport aut z Anglii jest najlepszym wyborem pod kątem bezpieczeństwa i szybkości realizacji zamówienia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego uzgodnimy wszystkie szczegóły dotyczące przewozu. Pomożemy również w wyborze korzystnego dla Ciebie rozwiązania i dostosujemy ofertę pod kątem indywidualnych wymogów.

Rodzaj pojazduKoszt transportu
Anglia Szkocja Irlandia
Motocykl900 zł1 200 zł1 500 zł
Samochód osobowy długość do 4,95 m1 700 - 2 200 zł2 000 - 2 700 zł2 500 - 3 000 zł
SUV, Van, Pickup długość od 4,95 m do 6 m2 200 - 3 000 zł2 500 - 3 300 zł3 000 - 3 600 zł
Bus / Samochód dostawczy do 3.5 t, wysokość do 2,95 m2 700 - 3 500 zł3 200 - 4 000 zł4 300 - 4 900 zł
Samochód ciężarowy powyżej 3.5 t, ciągniki siodłowe,
maszyny rolnicze, budowlane, traktory, koparki itp.
negocjowany indywidualnie

Transport z dostawą pod wskazany adres.

Jeśli kupiłeś lub masz auto i nie wiesz jak je przywieść do Polski z przyjemnością Ci pomożemy i przygotujemy ofertę transportu Twojego pojazdu. Podaj nam miejsce załadunku, adres dostawy i dane pojazdu. W tym celu wypełnij zlecenie transportowe.

Zlecenie transportowe

Dane ładunku
Miejsce odbioru
Miejsce dostawy