BMW M5 AUTO - 2018 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
4 395 cm3
Rodzaj paliwa:
Benzyna
Przebieg:
0
Skrzynia biegów:
8 SPEED AUTO
Kolor:
SZARY
Rodzaj nadwozia:
4 DOOR SALOON
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
U
Dowód rejestracyjny V5:
dostepne
Kluczyki:
nie
Weryfikacja:
Brak
Uszkodzenia:
przod, rozebrany
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
22506179
Miejscowość:
WOLVERHAMPTON
Data aukcji:
Cz. 24.09.2020 po 13:00
Aukcja zakończona

Dodatkowe informacje

DRIVING ASSISTANT PLUS, MASSAGE FUNCTION, FRONT, SEAT VENTILATION, FRONT, INTERIOR TRIM, DARK ALUMINIUM CARBON STRUCTURE WITH, HIGHLIGHT TRIM FINISHER DARK CHROME, SOFT-CLOSE DOORS, CERAMIC FINISH FOR CONTROLS, SUN PROTECTION GLASS, THROUGH-LOADING SYSTEM, SEAT HEATING, FRONT AND REAR, AMBIENT AIR PACKAGE, DARK ALUMINIUM CARBON STRUCTURE WITH HIGHLIGHT TRIM, FINISHER DARK CHROME, FULL MERINO LEATHER BLACK WITH A BLACK COLOUR WORLD, SINGAPORE GREY METALLIC

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.