BMW M4 COMPETI - 2019 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
2 979 cm3
Rodzaj paliwa:
Benzyna
Przebieg:
10 287
Skrzynia biegów:
7 SPEED S-AUTO
Kolor:
NIEBIESKI
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
przod, bok
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
22512240
Miejscowość:
WHITBURN
Data aukcji:
Pn. 27.07.2020 po 13:00
Aukcja zakończona

Dodatkowe informacje

KEYLESS ENTRY AND START, NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, ALLOY WHEEL SIZE 20" ALLOY WHEELS, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, SEATS FRONT HEATED, AUTOMATIC START/STOP FUNCTION, TIPTRONIC GEARBOX, WINDSCREEN DAMAGED, HPI CHECK ON 30/6/2020 SHOWS CAT S, M DOUBLE CLUTCH TRANSMISSION WITH DRIVELOGIC, LOUDSPEAKER SYSTEM - HARMAN/KARDON, 20 M STAR-SPOKE STYLE 666M, BLUE SHADOW INTERIOR TRIM, EXTENDED MERINO LEATHER BLACK, YAS MARINA BLUE METALLIC

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.