AUDI Q7 S LINE - 2019 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
0 cm3
Rodzaj paliwa:
Przebieg:
7 772
Skrzynia biegów:
8 SPEED AUTO DIESEL
Kolor:
SZARY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
N
Dowód rejestracyjny V5:
dostepne
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
przod, zawieszenie
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
23674877
Miejscowość:
WESTBURY
Data aukcji:
Cz. 17.09.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 2, MIRRORS ELECTRIC FOLDING EXTERIOR, ROOF RAILS, RUNNING BOARDS, ALLOY WHEEL SIZE 20" ALLOY WHEELS, 6 SEATS, AIR CONDITIONING, BLUETOOTH PHONE, CLIMATE CONTROL, CRUISE CONTROL, DAB RADIO, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, SEATS FRONT HEATED, TIPTRONIC GEARBOX, UNDERCARRIAGE DAMAGE, AUTOMATIC GEARBOX, HPI CHECK ON 02/09/2020 SHOWS CATEGORY N, OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, TECHNOLOGY PACK, AMBIENT LIGHTING PACK

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.