BMW M5 COMPETI - 2020 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
4 395 cm3
Rodzaj paliwa:
Benzyna
Przebieg:
1 340
Skrzynia biegów:
8 SPEED AUTO
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Brak
Uszkodzenia:
przod, tyl
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
23730829
Miejscowość:
ROCHFORD
Data aukcji:
Wt. 22.09.2020 po 13:00
Aukcja zakończona
Kalkulator opłat
Cena pojazdu:
£
Kurs waluty:

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, KEYLESS ENTRY AND START, METALLIC PAINT, ALLOY WHEEL SIZE 20" ALLOY WHEELS, AIR CONDITIONING, BLUETOOTH PHONE, CLIMATE CONTROL, CRUISE CONTROL, DAB RADIO, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, ISOFIX CHILD SEAT SYSTEM, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, SEATS MEMORY FUNCTION, SEATS FRONT HEATED, AUTOMATIC GEARBOX, AUTOMATIC START/STOP FUNCTION, DASHBOARD WARNING LIGHT ILLUMINATED, NO COOLANT., OIL PRESSURE LOW WARNING, TPMS WARNING, MIL WARNING LIGHT, ENGINE RUNS ROUGH POSSIBLY DUE TO OIL PRESSURE., SEATS REAR HEATED, SEVERE OIL LEAK, COOLANT & OIL LEAKING; START/DRIVES BUT NOT GOOD FOR ENGINE!, FRONT TYRES FLAT/PUNCTURE OR DAMAGED; NO SPARES/FILLER KIT., UNDIAGNOSED NOISE FROM ENGINE BAY, WITH NO COOLANT/OIL ENGINE AT RISK OF CEASING TO FUNCTION., HPI CHECK ON 04/09/2020 SHOWS CAT S TOTAL LOSS., OPTIONAL EQUIPMENT FITTED FROM NEW ACCORDING TO HPI:, INTERIOR TRIM, DARK ALUMINIUM CARBON STRUCTURE WITH, HIGHLIGHT TRIM FINISHER DARK CHROME, SUN PROTECTION GLASS, THROUGH-LOADING SYSTEM, SEAT HEATING, FRONT AND REAR, BMW DISPLAY KEY, STEERING WHEEL HEATING, BLACK SAPPHIRE METALLIC, DARK ALUMINIUM CARBON STRUCTURE WITH HIGHLIGHT TRIM, FINISHER DARK CHROME, FULL MERINO LEATHER SILVERSTONE WITH A BLACK COLOUR WORLD

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.