LAND ROVER DISCOVERY - 2019 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
1 999 cm3
Rodzaj paliwa:
Diesel
Przebieg:
14 219
Skrzynia biegów:
9 SPEED AUTO
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
estate
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
X
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali, Jezdzi
Uszkodzenia:
wandalizm, bok
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
28074028
Miejscowość:
SANDY
Data aukcji:
Pn. 12.04.2021 po 12:00
Aukcja zakończona

Dodatkowe informacje

NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 0, ADAPTIVE HEADLIGHTS, KEYLESS ENTRY AND START, MIRRORS ELECTRIC FOLDING EXTERIOR, ALLOY WHEEL SIZE 19" ALLOY WHEELS, SUNROOF, AIR CONDITIONING, BLUETOOTH PHONE, CLIMATE CONTROL, CRUISE CONTROL, DAB RADIO, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, HEATED WINDSCREEN, ISOFIX CHILD SEAT SYSTEM, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, SEATS FRONT HEATED, AUTOMATIC GEARBOX, AUTOMATIC START/STOP FUNCTION, HPI SHOWS CLEAR 24/03/2021

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.