LAND ROVER RANGE ROVE - 2018 rok

Dane pojazdu
Pojemność silnika:
4 367 cm3
Rodzaj paliwa:
Diesel
Przebieg:
37 707
Skrzynia biegów:
8 SPEED AUTO
Kolor:
CZARNY
Rodzaj nadwozia:
estate
Zawieszenie:
2 osie
Kategoria ABI:
S
Dowód rejestracyjny V5:
brak (jest możliwość wyrobienia)
Kluczyki:
tak
Weryfikacja:
Pali
Uszkodzenia:
zawieszenie, dookola
Szczegóły aukcji
Nr pojazdu:
28805338
Miejscowość:
WESTBURY
Data aukcji:
Cz. 13.05.2021 po 12:00
Aukcja zakończona

Dodatkowe informacje

KEYLESS ENTRY AND START, NUMBER OF KEYS WITH VEHICLE 1, HEADLIGHT WASH, MIRRORS ELECTRIC FOLDING EXTERIOR, AIR CONDITIONING, CLIMATE CONTROL, CRUISE CONTROL, GEAR SHIFT PADDLE CONTROLS, HEATED WINDSCREEN, ISOFIX CHILD SEAT SYSTEM, LEATHER INTERIOR, LEATHER STEERING WHEEL, SEATS MEMORY FUNCTION, SEATS FRONT HEATED, AUTOMATIC GEARBOX, AIR SUSPENSION, NSF 7, NSR 4, OSR 3, OSF X., HPI CHECK ON 28.04.2021 SHOWS CATEGORY S

Uwaga! Podana powyżej cena nie jest ceną ostateczną i nie należy się nią bardzo sugerować, ponieważ aukcja cały czas trwa i cena może wzrastać.

Złóż maksymalną ofertę za jakąś jesteś gotów kupić ten pojazd. Zapłacisz i tak najniższa wylicytowaną cenę.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć opłaty aukcyjne, transport i naszą prowizję.

Do wiadomości kupującego! Domy aukcyjne w Wielkiej Brytanii nie gwarantują poziomu paliwa widocznego na zdjęciach, ponieważ ze względów bezpieczeństwa może być konieczne zredukowanie poziomu paliwa w niektórych pojazdach.

Od 20-06-2019 nastąpiły zmiany w opłatach parkingowych. Czas bezpłatnego parkingu zmienił się z 7 dni na 3 dni. Z powodu braku możliwości odbioru pojazdów w tak krótkim czasie do ceny transportu może być doliczona opłata parkingowa od 30 do 60 GBP.